תו הזהב / ידיעות אחרונות

חנויות תו הזהב חנויות תו הזהב

לדבריה "הדבר הכי קל שיש לביטוח לאומי לתת לאנשים זה תו נכה.

20
גם נכי משרד הרווחה, עיוורים וכבדי ראייה, מקבלים אוטומטית.

בירור יתרה, רשימת חנויות מכבדות כרטיסי גיפט קארד, דרים קארד ועוד

חנויות תו הזהב חנויות תו הזהב

המעסיקים מקבלים ממנפיקי התו הנחה בעבור קנייה מרוכזת בכמות גדולה, כאשר ההנחה נעה בין 2% ל-8%. תלוי בבחירה שלכם לקבל את הכסף. לא מזמן הייתי בקניון מלחה וראיתי זוג חונה בחניית נכים.

בנוסף ניתן לבצע חיפוש אוטומטי לקבלת קופוני הנחה לחנויות אותן אתם מחפשים.

קניון הזהב ראשון לציון

חנויות תו הזהב חנויות תו הזהב

בירור יתרה, רשימת חנויות מכבדות כרטיסי גיפט קארד, דרים קארד ועוד נתקעת עם כרטיס גיפט קארד שאתה לא מעוניין בו? מי שסובל יותר מכולם מהאינפלציה בחלוקת תווי נכה הם דווקא הנכים עצמם שנאלצים להתמודד על המקומות עם מי שמנצלים את התו לרעה.

לדבריו, ההרגשה שהארץ הוצפה בשנים האחרונות באישורים לתווי נכה היא לא עוד השערה אלא עובדה שלאחרונה קיבלה אישוש מבחינתו. הפתרון כל כך אישי ומנוטר, שהוא מתאים גם לנכים זמניים, חולי סרטן ומשתמשי דיאליזה, מישהו ששבר את הרגל ואפילו לאחד שבא לשבועיים מחו"ל.

יתרה תו הזהב

חנויות תו הזהב חנויות תו הזהב

הם שולחים לכם סקרים למייל. אגב, תו הזהב הוא תו שנמכר ללקוחות עסקיים עבור מתנות לעובדים בחגים בלבד. Dream card דרים קארד — לבירור יתרה: דרים קארד max לשעבר לאומי קארד לחץ כאן, יקטורי ותו פלוס זמין גם לנייד ו Wincard.

תמיד יהיו כאלו שיתנהגו כמו בג'ונגל וישיגו גם תוים, ויהיו גם אחרים.

קניון הזהב ראשון לציון

חנויות תו הזהב חנויות תו הזהב

יש אתרי סקרים שמחלקים גם תו-פלוס מקבוצת יינות ביתן. כמובן, ניתן להשתמש בתלושים גם בכל הסניפים של שופרסל. אלא שבמשרד התחבורה לא מתלהבים.

7
חוץ ממנו אפשר לרכוש דרך שופרסל גיפטקארד, כלומר, שובר שי — אשר נמכר גם ללקוחות פרטיים.

חנויות והנחות

חנויות תו הזהב חנויות תו הזהב

יש לך גיפט קארד תקוע של תו הזהב או חברה אחרת ובא לך להחליף אותו לגיפט קארד אחר או לכסף, זה הזמן! מטבע הדברים, תו הזהב cash מאפשר זאת, באמצעות פריסה כלל ארצית של רשת שופרסל הוותיקה והידועה.

9
ישנם בארץ חברות סקרים מובילות אשר מתגמלות את המשתתפים בתלושים של תו-הזהב, תו-פלוס, BuyMe ואפילו כסף לחשבון Paypal. הנחה בחנויות הוא מאגר מידע הגדול והמוביל ברשת בישראל אודות רשימות של חנויות בקניונים וחנויות רחוב.

עדכון תו הזהב

חנויות תו הזהב חנויות תו הזהב

ניתן למימוש במסעדות הבאות: עד העצם, כרמים, בית הפנקייק, WINE GARDEN, UNO, JOYA, DEDA, קיטצ'ן מרקט, קפה קרמל, שופן, משתה, בוקריה ועוד.

5
מחבר פורסם בתאריך קטגוריות , תגיות , , , קצת עלי.

קניון הזהב ראשון לציון

חנויות תו הזהב חנויות תו הזהב

חלקם אולי ירצו להפתיע את הילדים במתנות משלהם לחג, אחרים ירצו להשתמש במתנה כדי לקנות ספרים, מוצרי חשמל או מותגי אופנה מובילים.

9
בעבר חברות סקרים היו מתקשרות לאנשים כדי לענות על סקרים בהתנדבות.