20 הקומיקאים העשירים ביותר בעולם 2020

בעולם האוטו הכי יקר בעולם האוטו הכי יקר

לחזרה אוהבים לשתף את המשפחה והחברים? פאבלו פיקאסו - Femme aux Bras Croisés - אישה עם ידיים משולבות, 1902 נמכר בשנת 2000 ב- 55 מליון דולר וינסנט ואן-גוך - A Wheatfield with Cypresses - שדה חיטה עם ברושים, 1889 נמכר בשנת 1993 ב- 57 מליון דולר קזימיר מלביץ' - Suprematist Composition - סופרמטיסט, 1916 נמכר בשנת 2008 ב- 60 מליון דולר פול סזאן - Rideau, Cruchon et Compotier - וילון, קנקן ופירות, 1894 נמכר בשנת 1994 ב- 60. ובגיל 64, הערך הנקי של ג'רי סיינפלד מוערך בכ- 950 מיליון דולר. כשמדובר בתעשיית הקומדיה הבינלאומית לא בישראל , כמה מהקומיקאים הפופולריים ביותר שווים יותר מחצי מיליארד דולר! רבים מהציורים של גדולי האמנים מכל הזמנים הפכו במרוצת הזמן לפריטי אספנות יקרי ערך, לסמל סטטוס המוצע למרבה במחיר.

20
כיום הערך הנקי של טריי פארקר הוא כ -500 מיליון דולר. אלן דג'נרס שווי נקי: 450 מיליון דולר אלן דג'נרס היא קומיקאית, מגישת טלוויזיה, שחקנית וסופרת אמריקאית.

20 הציורים הכי יקרים בעולם

בעולם האוטו הכי יקר בעולם האוטו הכי יקר

Gachet - דיוקנו של ד"ר גאשה, 1890 נמכר בשנת 1990 ב- 82. . סיינפלד יצר יחד עם לארי דייוויד את סדרת הטלוויזיה 'סיינפלד' שזכתה להצלחה אדירה מאז שודרה לראשונה בטלוויזיה.

1
האם שיערו בליבם שיום יבוא והן יהיו שוות מליונים? אין ספק שהקולקצייה של baby dior לתינוקות היא אחת הקולקציות היותר מתוקות שיש.

הכי יקר בעולם

בעולם האוטו הכי יקר בעולם האוטו הכי יקר

היא כנראה גם העגלה הכי יפה, עם עיצוב נוסטלגי בצבעי לקה ממש כמו פעם. במקום להזין בכל פעם מחדש את כתובות המייל של החברים אליהם רוצים לשלוח, צרו לכם רשימת קשר אישית שתהיה זמינה לשימוש בכל פעם שתרצו לשתף את המשפחה והחברים.

12
נכון לשנת 2020 הערך הנקי של אלן דג'נרס הוא 450 מיליון דולר.

20 הציורים הכי יקרים בעולם

בעולם האוטו הכי יקר בעולם האוטו הכי יקר

לעגלה שלדת כרום, 4 גלגלים איכותיים לסלסלת מתכת. . המופע הפך במהרה לאחת מהתוכניות הפופולריות ביותר של קומדי סנטרל.

19
הנה לפניכם 20 הציורים הכי יקרים בעולם! החלטנו להרכיב רשימה של 20 הקומיקאים העשירים ביותר בעולם, יחד עם הערך הנקי הנוכחי שלהם, וביוגרפיה קצרה. כעת תוכלו להוסיף בקלות ובמהירות את אנשי הקשר מחשבון המייל שלכם כמו וואלה, ג"ימייל ועוד.

20 הציורים הכי יקרים בעולם

בעולם האוטו הכי יקר בעולם האוטו הכי יקר

פארקר זכה בארבעה פרסי אמי ובפרס גראמי על עבודתו.

9
השווי הנקי של מאט סטון הוא כ -500 מיליון דולר. העגלה מיוצרת בעבודת יד, מרופדת ברצועות עור עם גימורים מפוארים.

20 הציורים הכי יקרים בעולם

בעולם האוטו הכי יקר בעולם האוטו הכי יקר

מיהם הקומיקאים המובילים והעשירים בעולם? לפני שתמשיך לקרוא מאמר זה, אתה יכול לנחש מי יופיע ברשימה? בעוד שנהוג לחשוב שציור הוא תחביב, הרי יש מי שהקדישו את חייהם למען היצירה. יש לנו רעיון פשוט ויעיל עבורכם! מאט סטון שווי נקי: 500 מיליון דולר מאט סטון הוא אנימטור, אמן קול וקומיקאי אמריקאי המוכר ביותר בזכות היצירה המשותפת של הסרט המצויר השנוי במחלוקת והסטירי 'סאות' פארק '.

12
אלן היא המנחה של התוכנית המופע של אלן וזכתה להצלחה גדולה כקומיקאית.