שקרניות קטנות

גריס מאיה גריס מאיה

בסוף העונה הראשונה היא מתחילה לצאת עם כיילב. .

בשנים — התפרסמו ציוריו בכל העולם, ושמו של פיקאסו הפך לסמל ה באמנות החדשה.

אופנה: אבק של כוכבים: גרייס קלי אודרי הפבורן

גריס מאיה גריס מאיה

בעונה השלישית מתגלה כי לינדון ג'יימס רצח אותה מכיוון שדחתה אותו. לעיתים משתף פעולה עם טובי, עזרא ופייג' על מנת לגלות מידע על A.

הוא רכש את טירת ואוונארג הסמוכה ל, ובה צייר יצירות כגון סדרת גרסאות משלו לציורו של מ-, "פיקניק על הדשא", ותמונות בעלות תכנים דומים שעסקו בגברים בלבוש מלא, לעיתים מעשנים, לצד נשים עירומות.

גיגי גריס

גריס מאיה גריס מאיה

ורוניקה ייצגה את גארט כשהוא הואשם ברצח של אליסון. ב- חזר לפסל, וב- יצר את הפסל הגרוטסקי "ראש אישה", כחלק מסדרת פסלי ראשי נשים.

3
קסאחאמס התאבד בירייה בראשו בעקבות אהבתו הנכזבת לג'רמיין פישוט Germaine Pichot שמאוחר יותר שימשה כאחת הדוגמניות לפיקאסו ביצירה.

ברידג'רטון

גריס מאיה גריס מאיה

ומימי מרים גדלה לא מהר. בעונה החמישית מזייפת את מותה ואליסון נעצרת באשמת רצח מונה אך משתחררת כאשר מתגלה שהיא חיה. לאליסון ואמילי נולדות תאומות, גרייס ולילי - הן מגדלות אותן יחדיו.

9
מוזיאון פיקאסו באנטיב שב ב- עבר פיקאסו להתגורר עם פרנסואז ז'ילו, ציירת צעירה שהכיר מספר שנים לפני כן, והחל ליצור ו שלה. בעונה הרביעית מתברר שאליסון חיה ומסתתרת כבר במשך שנתיים, וכל פעם שהבנות בסכנה מפני A באה לעשות כיכולתה.

פבלו פיקאסו

גריס מאיה גריס מאיה

ב-, מתוך התנגדותו ל, צייר את "טבח בקוריאה", וב- צייר את ציורי הקיר "מלחמה" ו"שלום" שהוצבו ב"מקדש השלום" בכפר וואלורי. במהלך עונה 6 הן קופצות בזמן 5 שנים ומראים שאריאה מחליטה לצאת עם ליאם, בחור שהכירה בעבודתה.

7
היא גם זו שפגעה באליסון בלילה שהיא נעלמה, כי חשבה שזאת הייתה בת'אני.

גריסים: מכל הסיבות הטעימות

גריס מאיה גריס מאיה

מאימו לקח פבלו את שם המשפחה פיקאסו שהפך לסמלו המסחרי, ומאביו ירש את האהבה ל ה וה.

מילותיו האחרונות היו: "שתו עבורי, שתו לבריאותי, אתם יודעים שאיני יכול לשתות יותר". הם מחליטים לנסוע לאיטליה וכמה דקות לפני יציאתם מהבית דופקת המשטרה בדלת ואומרת לעזרא שיכול להיות שניקול חברתו הקודמת שנעלמה בקולומביה חיה.

ברידג'רטון

גריס מאיה גריס מאיה

האנה והוא חזרו בעונה השביעית בחלקה השני, והם גרים ביחד בלופט של לוקאס. בסוף העונה השביעית מתגלה כי היא זו שהרגה את שרלוט בשוגג לאחר שהתעמתה איתה על גג הכנסייה, ולאחר מכן היא עוזרת ל"A. מונק הותיר פעם מראיין צרפתי תמהּ.

4
ליהוק ערוץ ABC Family היום החלו בליהוק לפרק ה של הסדרה באוקטובר 2009. פיקאסו, אמן בשל ומיומן בשנים אלה, הוקסם מטווח האפשרויות שהחומר פתח בפניו ואכן הוא התנסה בכל סוגי הטיפול בחימר: עבודה עם סוגי חימר שונים, בבניה ובגריעה, בציור ובזיגוג , בסוגי שרפה שונים, ובמנעד עבודות שנע מפיסול בחומר ועד הוספת ציור בקו מהיר על גופי מוכנים.

גריסים: מכל הסיבות הטעימות

גריס מאיה גריס מאיה

בסוף העונה השנייה היא עוברת ניתוח בעיניים שאמור להחזיר לה את הראייה. בפרק סוף העונה הרביעית עזרא מציל את הבנות אריאה, ספנסר, האנה, אליסון ואמילי ונלחם ב-A, בסוף הפרק מתגלה כי A ירה בו ובתחילת העונה החמישית הוא נלקח לבית החולים, שם מחכה לו אריאה ולאחר שהיא נכנסת לחדרו הוא לוחש לה באוזן את שמו של ה-A שירה בו וכתוצאה מכך אריאה מצליחה להציל את הבנות ולהרוג את A שהתגל כשאנה. בסוף עונה 4 עזרא נורה ואריאה מחליטה לאחר כמה פרקים בעונה חמש לחזור אליו אחרי שהם שכבו שוב.

5
ב- נולד בנו פול פאולו , דבר שהשפיע על יצירותיו, שעסקו לעיתים קרובות באם וילד; בציורו "סטודיו עם ראש גבס" 1925 השתמש בצעצועיו של פול כאביזרים.

פבלו פיקאסו

גריס מאיה גריס מאיה

T CLUB" יחד עם גארט וג'ייסון. דפני , הבת הבכורה, נבחרת על ידי המלכה שרלוט להתחיל להשתתף בעונה השנתית, במהלכו מכירה את סיימון באסט, , אחד הרווקים הנחשקים בלונדון. הוא ואריאה התחתנו בסוף הסדרה ונוסעים לצרפת לירח דבש.

11
אף על פי שרוב העלילה מתרחשת בלונדון, צילומי סצנות הרחוב צולמו בבאת' וב. פיקאסו נשאר ב בעוד חבריו יצאו לחזית, דבר שישפיע שוב על עבודתו האמנותית - ציוריו נעשו קודרים.