CFMOTO

אבניר עופר אבניר עופר

צילום: רונן טופלברג ההסתערות על תג המחיר חברת עופר אבניר מכירה היטב את הבעיה; מזה עשרות שנים היא משווקת טרקטורונים, ומייבאת גם את הקומאנדר העוצמתי והיקר. In the years to follow, always seeking to innovate, every playground was explored, revolutionizing the powersports industry. הסיפור של BRP סיפורו של BRP בשנת 2003 הפכה BRP לחברה עצמאית.

5
הבעיה היא שה-RZR והקומאנדר יקרים עד כאב; ללא מבצעים נקודתיים תשאיר בחנות כ-100,000 שקלים עד 130 או אף יותר! אנשי המערך הטכני של עופר- אבניר עוברים הכשרות מקצועיות בחו"ל אצל היצרנים ואמונים על הדרכת מרכזי השרות וכל מוסכי הרשת תוך פיקוח מתמיד על איכות העבודה והשירות המוענק ללקוחות. קונצרן CFMOTO מ- Hangzhou מייצר 600,000 כלי רכב בשנה, הנמכרים בסין ובשווקי העולם.

CFMOTO

אבניר עופר אבניר עופר

בשנת 1937, ג'וזף-ארמנד בומברדייה קיבל פטנט על הרכב הראשון שיכול לנסוע על שלג, הרכב פותח במוסך שלו בוולקורט, קוויבק, באמצעות נחישות ותעוזה.

10
במחיר 68,950 הוא כבר לא 'זול', אבל איזה מנוע! Our eight brands, Ski-Doo, Sea-Doo, Can-Am on-road and off-road, Lynx, Evinrude, Rotax, Manitou and Alumacraft, are iconic in the powersports and marine industries.

אודות עופר אבניר

אבניר עופר אבניר עופר

המתלים גיהצו היטב שיבושי שביל וטרשים, מנוע ה-625 מספיק לכל מטרת טיול או אפילו מסע בן כמה ימים, ויש גם משטח העמסה לא רע, לאוהל וציוד מחנאות. שמונת המותגים שלנו, סקי-דו, סי-דו, Can-Am בכביש ובשטח, Lynx, Evinrude, Rotax, Manitou ו- Alumacraft, הם איקוניים בתעשיות הספורט והים. הבאנו איתנו תיק מוצרים מרשים המאפשר ללקוחותינו חוויות בלתי נשכחות למשך זמן רב.

In 2003, BRP became a stand-alone company.

אודות עופר אבניר

אבניר עופר אבניר עופר

פלישת ה-SBS לישראל החלה לפני כחמש שנים, עת הוצג פולאריס 800RZR באירוע סחוף גשם ברשפון.

14
הטרה-קרוס מרגיש איכותי מאוד, מתלים ובלמים איכותיים ונושכניים.

CFMOTO

אבניר עופר אבניר עופר

ה-RZR 800 השתלט על הזירה ללא עוררין, עד שהצטרף אליו קומאנדר של CAN-AM.

5
Bombardier refines his design, and launches the Ski-Doo in 1959, already powered by a Rotax motor. רק בירידה ובהעברות משקל… אבל היי, כמה אפשר לבקש תמורת 60 אלף שקל? גרסת EX המשופרת עולה 68,950 שקל ומצוידת בגג פלסטיק קשיח, כננת 3000 ליברות, משולשי מתלה מורחבים ומשופרים, מיגונים וכיו"ב זו הגרסה המצולמת כאן.

אודות עופר אבניר

אבניר עופר אבניר עופר

כחברה החדשנית שפרצה את הדרך לייבוא אנו מקפידים לייבא את הדגמים המתקדמים ביותר מבית היצרנים המובילים בעולם: וכן טרקטורונים ורכבי שטח של המותגים קאן-אם, אופנועי-ים של סי-דו, רכבי עבודה של קאן-אם לעופר-אבניר 5 סניפים ראשיים הכוללים אולמות תצוגה, מרכזי שירות, מחלקות טרייד-אין, חלפים ומגוון עצום של אביזרים. מדובר על המורשת הייחודית שלנו של כושר המצאה ומצוינות מאחורי המוצרים שלנו והחוויות הבלתי נשכחות שהם מספקים.

16
טרקטורוני CFMOTO מורידים בעשרות אחוזים את רף הכניסה לרכבי השטח הקלים בישראל, ועל כך אנו מברכים. בנוסף מייבאת החברה מגוון רחב של אביזרים וציוד לרוכבים, לאופנועים, לרכבי כביש, שטח, וים, ממיטב המותגים הבינלאומיים.

CFMOTO

אבניר עופר אבניר עופר

בנוסף לסניפים המרכזיים פרוסות בכל רחבי ישראל 60 נקודות תצוגה, מכירה ושירות — וזאת על מנת להעניק לכל לקוח שירות ברמה הגבוהה ביותר בקרבת מגוריו. דגמי טרה קרוס מצוידים בהילוך 'כוח' ובנעילת דיפרנציאל קדמי אין דיפ' אחורי.

19
האמת שאנו חולקים זה היסוד של כל מה שאנחנו עושים התקדמות לא באה בעמידה במקום אנו מאמינים שכל חידוש נובע מעשייה, ולא רק מחשיבה או דיון. בימים שהמחירים, מפרארי ועד קוטג', רק עולים, תענוג להיתקל במוצר השובר את גרף האינפלציה.

אודות עופר אבניר

אבניר עופר אבניר עופר

הטרה-קרוס דומה באופן חשוד לפולאריס רייזר, אני משער שהדמיון לא מקרי! כיום ניתן להעביר את רוכבי ה- BRP על שלג, על מים, על הקרקע ואפילו באוויר.

מרכזי המכירה והשירות נתמכים על ידי מערך לוגיסטי מתקדם, וממנו נשלחים בכל יום רכבים, אביזרים וחלקי חילוף לכל נקודות השירות ברחבי הארץ. בשנים הבאות, תמיד מחדשים כל מגרש משחקים נחקר, מהפך בענף הספורט הכוחני.