מדמואזל רוזה Mademoiselle

רוזה יין רוזה יין

ועוד משהו, חשוב לא פחות: כל מה שנאמר עד כה יקטן ואף יתבטל — אם תשתו שפריץ עם המאכלים שלנו.

20
הקלאסיק רוזה, כמו שבטח הבנתם מהשם, הוא יין אלגנטי מאוד, ולכן מתאים בדיוק לזוג שפשוט רוצה ליהנות מיין משובח בערב רומנטי. מתאים למאכלים: יתאים לכל מאכלי הגבינות, יתאים לגבינות ארומטיות ומאכלים מטובלים.

רוזה

רוזה יין רוזה יין

יקב היוצר LEGATO ויונייה 2017 יין לבן מענבי ויונייה, צבע בהיר עמוק, עם ריחות וטעמים פרחוניים מאד, פירות מתוקים, פרי הדר ואפרסק ופרי הדר.

אנחנו ארץ ליינות לבנים וליינות רוזה. יקבי בנימינה המושבה שרדונה 2017 היקב בחר להציג בשנה האחרונה את הסדרות המוכרות שלו וגם סדרה חדשה: "המושבה".

מדמואזל רוזה Mademoiselle

רוזה יין רוזה יין

יקב טפרברג אינספייר פמיטאז' 2017 יין לבן בעל ממסך ענבים מעניין: 55% ענבי דבוקי, והשאר מענבי סוביניון-בלאן וגוורצטרמינר.

18
זהו בלנד מאד פרחוני, צעיר ורענן של ענבי קולומבר, גרנאש לבן, רוסאן, ויונייה ומעט גוורצטרמינר, הוא מאד ריחני, אביבי, עם ריחות פרדס בפריחתו ותפוחים ירוקים. או לתבשילי הדגים שלנו ברטבים חריפים, פחות ויותר, או שקשוקה, או קבבים עם צ'יפס, ועוד לא הזכרתי את החמין לסוגיו שלנו וכו' אבל כאמור, הלבנים והרוזה בעיקר מתאימים לנו, בגלל מזג האוויר החמסיני שלנו.

יינות ישראלים מומלצים

רוזה יין רוזה יין

נעים מאד לשתיה ללא אוכל. מתאים למאכלים: קלים, סלטים ובעיקר לשתייה ככה סתם בלי כלום, אולי תוך כדי צפייה עצלה בטלויזיה. יין רוזה זה יין רומנטי שמתאים לכל מערכת יחסים - זה לא משנה אם אתם בזוגיות חדשה או ותיקה, הכרתם דרך טינדר או בשידוך - פשוט תבחרו את הרוזה שיהפוך לכם את הערב למושלם.

6
כשתטעמו, תרגישו טעמי דובדבנים, פטל אדום ונגיעות מלון, עם חמוציות טובה וסיומת ארוכה ופירותית - הרכסים רוזה נחשב לקצת יותר יוקרתי אז אם אתם חוגגים את יום הנישואים או יום הולדת של אחד מכם הרכסים יהיה השקעה שלחלוטין תכבד את המעמד. כן, שפריץ: יין לבן אפשר גם עם רוזה עם סודה.

למה יין רוזה הוא ורוד? כל מה שרציתם לדעת על היין האהוב

רוזה יין רוזה יין

רוזה מדמואזל לה סיטאדל דה דיאמנט מתאפיין בטעמים של מלון עם רמזים לפסיפלורה, גוון כתום-סלמון וחמיצות מאוזנת.

יין לבן, יין רוזה, מומלצים לקיץ הקרוב.

מדמואזל רוזה Mademoiselle

רוזה יין רוזה יין

יקב ויתקין מסע ישראלי ורוד 2017 זהו ממסך של ענבי גרנאש וקריניאן.

2
יינות ישראלים מומלצים והפעם, לכבוד הקיץ, כל ההמלצות — יין לבן כשר, יין רוזה כשר.

מדמואזל רוזה Mademoiselle

רוזה יין רוזה יין

מאת: דני ססלר היינות המתאימים ביותר לשתייה בארצנו, הם יינות לבנים או יינות רוזה סמוקים נקודה. היין עשוי ברובו גפנים של קברנה סוביניון עם מעט מרלו ושיראז, אשר נבצרו בבציר ידני בשעות זריחה מוקדמות.

9
זהו יין קליל ופירותי, בעל חמיצות מרעננת בטעמי שזיפים אדומים, תפוחים ירוקים ונגיעות אגסים הממלאים את הפה ונמשכים לסיומת מתקתקה ופירותית - כשנמצאים ביחד כל כך הרבה זמן עוברים כבר את שלב ההפתעות ומכירים לעומק את בן הזוג.