עשרים דקות מתל אביב מסתתרת מעצמת אוכל מהגדולות בארץ

חזי שיפודי חזי שיפודי

על אף שלכל אחד יש כאן שיפוד אחר שהוא נשבע בו, אי אפשר שלא לציין את מנת הקבב המצוינת של המקום: הקבב מגיע כשיפוד, כיאה למקום, מעט משוטח ומוארך ועם קצת פטרוזיליה, ובאמת שלא צריך יותר כלום.

15
אברהם אלטלף 2, יהוד הברברי, ראשון לציון לפני שנפתח כמסעדה של ממש בראשון לציון היה הברברי סוד למביני עניין בבשרים, מקום שלפעמים היה אפשר למצוא פתוח ביפו, וברוב הפעמים - לא.

שיפודי חזי ,השלהבת 6, אור יהודה ,גריל בר

חזי שיפודי חזי שיפודי

יצוין כי משרד החקלאות אוסר על יבוא מוצרים מן החי מהשטחים הפלסטינים לישראל בגלל תנאי אחזקה לא נאותים ובמטרה למנוע הכנסת בשר מקולקל לשטחי המדינה. הפיתות והלאפות נאפים בעבודת יד במקום. אינספור פעמים הגיעו לדוכן היפואי לקוחות שנותרו מאוכזבים, אבל קסם עטף את המקום, ויש שיגידו שאי אפשר לשחזר אותו.

4
אחרי השאלה הנפוצה ביותר בקרב בעלי בתי האוכל שמרכיבים את סצינת האוכל של העיר,.

צחי בשרים

חזי שיפודי חזי שיפודי

לפופולאריות מיוחדת זוכה מנות הפרגית העסיסית, השיפודים הנדיבים בגודלם והקבב הביתי.

4
לפני כשנה הועברה המסעדה למשכנה החדש, מטרים ספורים מהמקום המקורי בו שכן.

שיפודי חזי ,השלהבת 6, אור יהודה ,גריל בר

חזי שיפודי חזי שיפודי

כוכב המנגל הפרטי שלנו הוא הקבב: אחד כזה עסיסי, שגונב את ההצגה לכל יתר השיפודים והנתחים.

13
שיפודי כרמל צילום: יעל בונפיס, יחצ מאמאיה, תל אביב מסעדת הגריל הרומני מאמאיה היא שם דבר בקרב חובבי האוכל הרומני בישראל.

שיפודי חזי ,השלהבת 6, אור יהודה ,גריל בר

חזי שיפודי חזי שיפודי

אי אפשר לעמוד בפני הקבב שמוגש פה, וגם לא כדאי, כי הוא אחד הטובים באזור. בן יהודה 192, תל אביב קבב במאמאיה צילום: גיא סעד, יחצ חנן מרגילן, תל אביב אימפריית האוכל הבוכרי היא גם הבית של אחד הקבבים המדוברים ביותר בישראל. אומנם אנחנו אוהבים לשבח את המנות האקזוטיות יותר שמוגשות פה, כמו מרק דושפרה או כיסוני גוז'גוז'ה, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהקבב פה שמחוזק בשומן כבש נחשב שנים לאחד הטובים ביותר שאפשר למצוא בישראל.

20
הוא מוגש לצד סלטים, לאפה ועמבה טובה, ואם מתעקשים יש כאן גם שיפודים נוספים שאפשר ליהנות מהם, אבל הקבב הוא לב העניין. במסעדת הבשרים שיפודי חן כבר בתחילת הארוחה, מלצרים אדיבים יפתחו עבורכם שולחן עם סלטי הבית, הנעשים במקום מידי יום ומשאירים טעם של עוד.

איכס: נחשפת רשימת המסעדות שרכשו בשר מקולקל

חזי שיפודי חזי שיפודי

שיפודי חן — חגיגת בשרים אמיתית רשת שיפודי חן מונה שני סניפים רמת גן ופתח תקווה, רשת מסעדות הגריל הוותיקה שמאכילה משנת 1975 פיות רעבים ברמת גן והסביבה. ניתן למצוא מגוון סוגים של בשרים שכל אחד יאהב, מקטן עד גדול: קבב ביתי, פרגית עסיסית, סטייקים נמסים, חלוויאת מטריף ועוד.

5
זהירות מקולקל: מפקחי יחידת הפיצו"ח של והיחידה המרכזית במשטרת ישראל מחוז ש"י חשפו הלילה רשת בשרים משטחי לתוך גבולות ישראל. לאחר שלושה עשורים של הצלחה עברה מסעדת הבשרים הכשרה למשכנה החדש — דרך בן גוריון 173 ברמת גן.

שיפודי סמי ובניו

חזי שיפודי חזי שיפודי

בינואר 2016 התקבלה פנייה מהספק המדובר בבקשה לעבוד עם סניף אחד של הרשת, אך לאחר בדיקת חומרי הגלם, הרשת סירבה לעבוד איתו.

19
. הבשר, שאינו ראוי למאכל אדם, מופץ כאמור למסעדות מובילות ובעלות שם ולחנויות שונות לממכר בשר.

שיפודי חן גריל בשרים ישראלי

חזי שיפודי חזי שיפודי

במקום מציעים יופי של פיתות במילוי קבב שנלקח במלוא הרצינות, ונצלה היטב אפשר גם לאכול אותו במיקס עם נקניקיית מרגז. התקווה 13, שוק התקווה, תל אביב שיפודי שמש. השיפודיות המומלצות באור יהודה א'-ה' 7:00-17:00 כתובת: רחוב אלטלף 2, ליד תחנת הדלק דור, יהוד.

13
אלנבי 99, תל אביב קבב בפיתה בג'סמינו צילום: גיל גוטקין, יחצ כרמל קבב, תל אביב לפני הקורונה פרץ לחיינו צונאמי של שיפודיות מודרניות, וביניהן גם , שיפודייה פשוטה ומדויקת של האחים קיצ'ס, שמציעה את אחת ממנות הקבב המפורסמות בקרב פודיז בתל אביב ומבקרי שוק הכרמל. אמיר, שחיידק האוכל הטורקי דבק בו, פקד במהלך השנים את איסטנבול לא מעט, שם הוא התוודע למטבח הטורקי, למתכונים ולתבלינים הייחודיים שלו, והביא אותם למסעדה.