ניידת צמה של עוצמה הגיעה לבאר שבע!

עוצמה 2021 של צמה עוצמה 2021 של צמה

המחלה יכולה להגיע בכל גיל ולכל אחד ואחת ולכן הגילוי המוקדם הוא חשוב ומציל חיים.

19
ילדה בת 9, מי ידע שיש מישהי שיכולה להרוויח משהו מהשיער שלי? שיאנית התרומות תרמה שבע פעמים והיא רק בת 29. הפרזנטורית של הקמפיין נועה הורן צילום: הדס עזריאלי, צמה של עוצמה 2021 התורמת המבוגרת היא אישה בת 84 מאור יהודה והתורם הצעיר ביותר הוא בן שנתיים וחצי מירושלים.

של ברמת גן מבצע תרומת שיער לטובת נשים חולות סרטן

עוצמה 2021 של צמה עוצמה 2021 של צמה

למעשה נגזר על הילדות, הנערות והנשים החולות בסרטן להתמודד מדי יום, לא רק עם המחלה עוצמה, אלא גם עם ההשלכות הפסיכולוגיות והרגשיות של ההתקרחות ואבדן הנשיות.

פאת שיער מורכבת בממוצע מכ-7 תרומות שיער של 30 סנטימטרים לפחות ובעבור פאות שיער ארוכות המבוקשות בקרב הצעירות דרושות תרומות באורכים של 40 ואף 50 סנטימטרים.

צמה של עוצמה: שקיבלתי נתנה לי

עוצמה 2021 של צמה עוצמה 2021 של צמה

עוד באותו יום גמלתי בלבי: אני מאריכה ותורמת שוב. לא יכולים להגיע למוקדים המרכזיים? שלא יגידו שאנחנו צעירים ואנחנו לא יכולים לחטוף את המחלה.

13
מבצע תרומת השיער הוא למעשה אחד מאבני הדרך החשובים בפעילות "זכרון מנחם".

מבצע תרומת שיער: מיזם צמה של עוצמה יוצא לדרך

עוצמה 2021 של צמה עוצמה 2021 של צמה

פחדתי פחד שאי אפשר להסביר. כשאמרו לי שהמחלה חזרה, זו הייתה הבשורה קשה, אולי הכי קשה, כי חשבתי שאני חוזרת לחיים ולשגרה, היו לי המון ציפיות וזה התנפץ לי בפנים.

זכרון מנחם תפעיל את "ניידת העוצמה", משאית שהוסוותה לסלון יופי אשר תסתובב ברחבי הארץ ותאסוף תרומות. אולי בכל זאת אושר זו המלה.

צמה של עוצמה,מבצע צמה של עוצמה יתקיים גם במספרות גדרה

עוצמה 2021 של צמה עוצמה 2021 של צמה

צמה של עוצמה, הנו שם מבצע ההתרמה השנתי התשיעי שייערך בישראל על ידי מותג טיפוח השיער PANTENE ובשיתוף עם עמותת זכרון מנחם הפועלת למען ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. ואז, כששמתי עלי את הפאה ויצאתי החוצה חזרה לחיים, הכול היה נראה יותר פשוט. ביחס למדינות אחרות, נשות ישראל נחשבות לבעלות היענות יוצאת דופן, ומשנה לשנה ההיענות התרומה עולה: 351 בנות מצווה שתרמו במהלך 2018 והן רק חלק מהתורמות שהתרגשו לתרום עבור המתרגשות להיתרם.

במהלך השבוע תבקר ניידת התרומות הייחודית של זכרון מנחם ברחבי הארץ באירועי התרמה מיוחדים. השנה אני מגשים חלום רחוק ומשיק את ניידת העוצמה, שהיא למעשה מספרה ניידת, אשר תנדוד בישראל עם ספרים מקצועיים ותאפשר לכל אחד ואחת, שמעוניינים לתרום, לעשות זאת בנוחות וגם בסטייל.

צמה של עוצמה,מבצע צמה של עוצמה יתקיים גם במספרות גדרה

עוצמה 2021 של צמה עוצמה 2021 של צמה

הצמה שלכם זה העוצמה שלהן".

אחרי הטיפול השני, כשחפפתי את הראש, השיער התחיל לנשור והחלטתי לגלח את הראש, אחרי שגם הגבות והריסים התחילו לנשור.