השיר החדש של עדן בן זקן הוא יום אבל למוזיקה הישראלית

בן זקן עדן בן זקן עדן

ב- 2015, הוציאה את הסינגל החמישי והאחרון מתוך האלבום "", שלווה גם בקליפ מלא.

9
היא כתבה את השיר לצד רון ביטון, יש לציין, ולא לבדה , אבל עדיין, הייתי מצפה לטיפת מחשבה על ההשלכות של לכתוב ולהקליט שיר כזה שמלבד מוזיקה בהפקה טובה — אין בו שום דבר.

עדן בן זקן

בן זקן עדן בן זקן עדן

הגרסה יצאה כ והגיעה בשיאה אל המקום ה-6 במדיה פורסט. ב-, הוציאה את השיר "" שהיא הייתה בין מלחיניו.

בסמוך לכך, הוציאה גרסה מחודשת לשיר "" עם.

עדן בן זקן

בן זקן עדן בן זקן עדן

ב הופץ סרטון של בן זקן מחליפה בחנות בגדים שבבעלות השותפות ו.

16
בראיון שנתנה בן-זקן ל-ynet בדצמבר 2015 היא אמרה כי האמנים שהשפיעו עליה הם , , , ו.

עדן בן זקן

בן זקן עדן בן זקן עדן

באוגוסט 2016, הוציאה את הסינגל "", סינגל שלישי מתוך האלבום השני. ב-, פורסם ראיון שערכו עם עדן בן זקן, בו היא אמרה ששם אלבומה הרביעי יהיה ואף הצהירה כי הוא ייצא ב-14 באפריל 2019. ב- 2018, יצא הסינגל "".

3
השיר היה לשיר השלישי של בן זקן שנכנס לפלייליסט של במסגרת התוכנית של והגיע למקום ה-3 במצעד השבועי של מדיה פורסט.

עדן בן זקן

בן זקן עדן בן זקן עדן

באותה השנה יצא גם הסינגל השלישי "", שזכה להצלחה נאה והסינגל הרביעי והאחרון "", שזכה להצלחה רבה, ואף הגיע למקום ה-25 במצעד סוף השנה של גלגלצ.

20
היום חמישי , אחרי שחיכיתם יפה, עדן החליטה לפנק כאמור בשני שירים נוספים, שמשלימים את חמשת השירים החדשים מתוך האלבום, כשהבולט מתוכם הוא ללא ספק "הלו הלו", שיר שמח וקליט שאמור להפוך בקלות ללהיט הרחבות הבא אחרי "מועבט". ב-, יצא לאור אלבומה הרביעי של בן זקן,.

השיר החדש של עדן בן זקן הוא יום אבל למוזיקה הישראלית

בן זקן עדן בן זקן עדן

גם את השיר הזה כתבו והלחינו עבורה דולב רם ופן חזות ועובד והופק מוזיקלית על ידי יעקב למאי, כמו כן השיר משמש כשיר הנושא החדש של , והגיע למקום ה-3 במצעד של מדיה פורסט ולמקום ה-33 במצעד השנתי של גלגלצ לשנת תשע"ז. כאמור, שלושת השירים שיוצאים היום יקבלו חיזוק כבר מחר עם שני שירים נוספים שייראו אור בשעות הבוקר "הלו הלו" ו-"יום הפוך" , וייצטרפו לשאר שירי האלבום שכבר יצאו בעבר כמו "מועבט"; "הגענו הבנות", "קוקוריקו" עם עומר אדם; "אנא מג'נונה"; "מתגעגעת אותך" עם עידן רייכל ; "חיים מאושרים" עם נתן גושן ; "אהבה של אמא"; "כשתבוא"; ו-"אגרוף".

20
לאחר, מכן הוציאה את הסינגל השני, "" ולבסוף סינגל בשם "", שזכה להצלחה רבה במצעדי סוף השנה בישראל, כאשר הגיע אל המקום ה-3 במצעד סוף השנה של , ו-6 ב.