בשמים לאישה

קריד לאישה בושם קריד לאישה בושם

רחרחנו עבורכם ובחרנו ב-9 בשמים לנשים שכבשו את המדפים והפכו לחביבי הקהל. תווים אמצעיים הניחוחות האלה ידועים בתור "הלב" של ריח הבושם ועוזרים לגשר בין התווים העליונים המתאדים במהירות לתווי הבסיס העמידים שנשארים לזמן רב. בושם של מיו מיו צילום: סטיבן מייזל Chloe Love Story Eau Sensuelle למי: למכורות כבדות.

הבעיה מתחילה כשמגששים באפלה וקונים בושם בפעם הראשונה בלי שיהיה לכם שמץ של מושג עד כמה הריח שלו מחמיא ומתאים לכם. תזכרו שככל שהעור מיובש וחסר לחות, ככה הריח של הבושם יתפוגג ויתנדף מהר יותר.

בושם לאשה

קריד לאישה בושם קריד לאישה בושם

מי קולון אינם מחזיקים זמן רב וכבר לאחר שעתיים לא יישאר זכר מהניחוח העדין שלהם. זהו אחד מבשמי הנשים העמידים ביותר שאפשר למצוא בשוק.

לפעמים כל המוסיף גורע והשילוב האקראי בין הריחות השונים לא תמיד מצליח להתרומם ולעבוד היטב.

בשמים לאישה במבצע

קריד לאישה בושם קריד לאישה בושם

מעבר לסוג ועוצמת הבושם, זהו עוד שיקול חשוב שצריך לקחת בחשבון כשאתם מחפשים את הבושם המושלם. נשים הולכות למספרות, קונות אקססוריז ומתלבשות יפה- אבל מה הבושם הכי טוב לאישה? לא מדובר במדע מדויק ואין ריח ששייך באופן בלעדי וגורף למין מסוים. תווי הבסיס מכילים מאסק לבן.

19
צריך להכיר היטב את הגוף ולבחור בחוכמה את הניחוח המתאים שיעשה חסד לסוג העור הספציפי. מילה מהמותג:"בילדותי, הוקסמתי מחלוקי נחל ומאבנים שמצאתי על חוף הים.

בשמים לאישה

קריד לאישה בושם קריד לאישה בושם

למתי: לדייט הדיסקרטי עם מישהי שיכולה להיות הבת שלו ו-הו לא! בחודשי האביב והקיץ בשמים רעננים וקלילים יותר עם ניחוח פרחוני ופירותי שלא יכביד.

1
מומלץ לנסות גם תרסיס בושם קליל לשיער שהניחוח שלו אמור להחזיק מעמד בצורה טובה יותר מאשר בושם רגיל שמתיזים על העור.

בושם מומלץ לאשה 2021

קריד לאישה בושם קריד לאישה בושם

צילום: יח"צ חו"ל EAU DES MERVEILLES של הרמס למי: לנשים שמתייחסות למותגי יוקרה כאל מוצר צריכה בסיסי ואלמנטרי ושמחזיקות כרטיסי אשראי בצבע כהה מאד בלבד.

7
תשמרו את הבושם במקום יבש וקריר הרחק ממקור חום או שמש ישירה. תמצאו אתם את הבושם שיש לו "כימיה טובה" עם ריח הגוף הטבעי ואתם מסודרים! הנזק: 299 ש"ח Hypnotic Poison מבית דיור למי: למתרפקות על נוסטלגיה מדובר בגרסה חדשה לניחוח הקלאסי של המותג משנת 1985 ולנשים בשלות שלא מעוניינות להריח כמו סוכריית גומי.

בושם Creed קריד בניחוחות יחודיים לגברים ולנשים

קריד לאישה בושם קריד לאישה בושם

בקטגוריית הניחוחות הרעננים תמצאו ארומות ים, פירות, פירות הדר ועשבים ירוקים. מילה מהמותג: "הצהרת כבוד לתשוקה, לחושניות ולאישה בעלת רוח חופשית שוחרת יופי ורודפת תענוגות". אם אתן נמשכות לניחוחות חמים, תהנו מהריח של הבושם הזה על הגוף שלכן.

16
מילה מהמותג: "פרק נוסף ומסעיר בקולקציית הבישום של רודריגז אשר מהווה את הביטוי האולטימטיבי של האישה המודרנית".

בושם לאשה

קריד לאישה בושם קריד לאישה בושם

נשים שמרניות שלא רוצות לקחת סיכונים מיותרים ולהמציא את הגלגל מחדש יעופו על בושם קלאסי שעמד במבחן הזמן. תווי האמצע משלבים בין ניחוחות פריחה של מגנוליה ואדמונית.

15
למתי: לרגעים בהם את רוצה לשדר קלילות, אגביות ואופטימיות.

בשמים לאישה במבצע

קריד לאישה בושם קריד לאישה בושם

בחודשי החורף הקרים והסוערים בשמים עם ניחוחות עשירים, סוחפים ואינטנסיביים יותר יחממו ויעטפו את הגוף.

1
בשמים מתובלים הם בדרך כלל האקזוטיים והייחודים ביותר ומשלבים תווי ריח של קינמון או כוכב אניס.