וולפסון

כללית אישי תיק חולים קופת כללית אישי תיק חולים קופת

כל מידע שעשוי לזהות אתכם שמור בחוות השרתים של כללית תחת מעטה כבד של אבטחת מידע ובקרה והאמצעים הננקטים לשם כך על־ידנו הם מהמשוכללים בעולם. אם יש לכם שאלה בנושא הגנת המידע הפרטי שלכם, אנא פנו אלינו ללא היסוס.

12
טיפול ומעקב רפואי: צוות המרפאה פועל למען מתן טיפולים רפואיים והולמים לאנשים חולים בנוסף לעריכת בדיקות תקופתיות ומעקב אחר המצב הבריאותי. שירותים ניתנים: אבחון: בקופת החולים מתבצע אבחון בנוגע למצבו הרפואי של האדם הפונה לרבות המלצות על תרופות או מתן הפנייה לגורם טיפולי מומחה בהתאם לצורך.

כללית תיק רפואי אישי

כללית אישי תיק חולים קופת כללית אישי תיק חולים קופת

שירות ללקוח — שאל אותי במייל קופת חולים כללית מפעילה שרות חדש — שאלות במייל אישי למומחים. הם אינם תחליף לבדיקה או לייעוץ אצל רופאים. הקישור לשרות זה מופיע מצד שמאל של הדף.

18
אנו ממליצים לך להתקין גרסה מתקדמת יותר של.

קופת חולים כללית

כללית אישי תיק חולים קופת כללית אישי תיק חולים קופת

כללית — שירותים נוספים כללית מפעילה 14 , כ-1,300 מרפאות, 400 בתי מרקחת, 37 מרכזי בריאות הילד, 32 מרכזי בריאות האישה וכן מאות מכונים ומעבדות לרבות מרפאות ספורט, בני נוער ומטיילים, טיפולים ברפואה משלימה, כללית סמייל ועוד. ייעוץ: מתן ייעוץ לפונים במגוון תחומים כמו מחלות, תזונה, נטילת תרופות ועוד.

11
עורכי הדין גלעד מרקמן ודוד שוורצבאום מציינים בתביעה כי משרד הבריאות פרסם לפני כמעט שנה טיוטת תקנות, אשר נועדה להפחית עוד יותר את התשלום הנדרש מצרכנים.

כניסה לכללית און־ליין

כללית אישי תיק חולים קופת כללית אישי תיק חולים קופת

בקופת-חולים כללית נדרשה מבוטחת לשלם בנפרד עבור קבלת תיקים הנמצאים בסניפים שונים של הקופה, ואילו בנוגע לקופת-חולים מכבי מוצגים בתביעה כמה מקרים בהם מבוטחים נדרשו לשלם מאות שקלים תמורת עמודים בודדים. לכללית גם תו תקן ISO 27001 של מכון התקנים בתחום אבטחת המידע. אם זיהיתם טעות כלשהי — למשל שם לא נכון של תרופה, שלחו בקשות למרפאה, זכאים להנחה של 50% אם חויבו שירותי בריאות כללית עזרה.

20
כללית אסתטיקה שירותי בריאות כללית מפעילה רשת מרפאות אסתטיקה המציעה מגוון ניתוחים פלסטיים, טיפולים בלייזר ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ועל ידי מיטב המומחים. כללית פועלת למניעת מחלות והקניית הרגלים נכונים כגון הקפדה של בריאות גופנית, תזונה ומניעת עישון ורפואה מונעת.

כניסה לכללית און־ליין

כללית אישי תיק חולים קופת כללית אישי תיק חולים קופת

שלום רב, חשוב לנו שתדעו שאנחנו משקיעים תשומת־לב רבה בשמירה על פרטיות המידע שלכם. מהתביעה עולה כי לא רק שכל קופה פועלת בנושא הזה בצורה שונה, לעתים אף קיימים הבדלים במחיר הנדרש אף בתוך אותה קופה. הקופה נמצאת בהליכים סופיים לקבלת אישור משרד הבריאות להקמת או לרכישת בירושלים עבור מבוטחיה בביטוח המשלים.

6
כמו כן קופת חולים כללית מפעיל שרות חדש — שאלות במייל אישי למומחים — וקבלת תשובה תוך 48 שעות חינם ולחברי כל קופות החולים! דרך חיים — רפואה מונעת קופת חולים כארגון בריאות רב — תחומי מאמינה כי אורח חיים בריא ומאוזן הוא המתכון לחיים איכותיים בכל גיל.

כניסה לכללית און־ליין

כללית אישי תיק חולים קופת כללית אישי תיק חולים קופת

על-פי הטיוטה תשלום תמורת תיעוד רפואי יהיה כ-50 שקל, כאשר הקופות יחויבו לאפשר את קבלת המידע על גבי תקליטור. המרכז הוקם בעיר חולון ומשרת כ 500000 תושבים באזור הכולל את חולון, בת ים, אזור, יפו, קרית שלום, מערב ראשון לציון, שכונת שפירא ועוד.

17
מסמכים נדרשים: הצוות קובע בהתאם לפנייה. כללית מפעילה 14 בתי חולים ברחבי הארץ, כ- 1,300 מרפאות, 400 , מרכזי בריאות הילד, מרכזי לבריאות מרפאות ספורט, מרפאות בני נוער מרפאות למטיילים וכן מאות מכונים ומעבדות.