את

את נובמבר זוכר את נובמבר זוכר

בחירתו של הנשיא הייתה קצת משונה. מלחמה אינה האופציה היחידה הנתונה לנשיא, וכמובן גם אינה האופציה הנוחה ביותר. כבר התנצלתי בפני עידו, מנהל התחנה, שלא אגיע לשדר מחר.

16
Interactive אנחנו זוכים לראות את משחק ההמשך למשחק מ-2016 שתפקד כריבוט לסיפור המתנקש 47.

עין הדג

את נובמבר זוכר את נובמבר זוכר

Bethesda לקחו כאן סיכון בכך שהם יצרו משחק כמעט ללא NPC לגמרי, בו השחקנים יצטרכו להבין מה לעשות בעולם במפגשים עם שחקנים אחרים, רובוטים שיספרו להם על העולם ופיסות מידע שונות שיוכלו למצוא ברחבי המשחק. בחודשים האחרונים פעלה ברשת קבוצה שנועדה לפסיכולוגים מתמחים, ואלה כתבו בה וידויים אנונימיים על חוויותיהם ותחושותיהם בתהליך ההתמחות. המטרה ברורה: לחזק את הרושם שמאבק של אמריקה אינו רק נגד ארץ עוינת אלא גם נגד אידיאולוגיה עוינת.

7
אם זה נכון, לא ברור מדוע היו נחוצות שלוש שנים וחצי כדי לגלות את זה.

טראמפ לוחץ על כפתורי הסנקציות, מכסי

את נובמבר זוכר את נובמבר זוכר

כשאני לא משחק אני: עובד. אז צריך להעביר את היום בלעשות דברים.

10
העגה הפוליטית מייחסת את ההצלחה הזו ל"יתרון הכהונה" incumbency. הקבוצה נסגרה לפני כשבועיים, לאחר שהושמעה ביקורת מצד פסיכולוגים שנחשפו אליה: הם טענו שהווידויים חצו את הגבול מבחינת התכנים ושלא הייתה הקפדה על סינון המשתתפים בקבוצה, כך שעלה חשש שהתכנים שמופיעים בה יזלגו.

זוכר את נובמבר? עננים עננים בעייני

את נובמבר זוכר את נובמבר זוכר

כמובן שלא הזכרתי כאן את כל המשחקים שיוצאים החודש: Warframe מגיע לקונסולת ה-Nintendo Switch כשהמשחק עצמו נראה מדהים, The Walking Dead מגיע לקונסולות והמחשב האישי עם משחק חדש לגמרי שאולי ישכיח את Survival Instinct המזעזע מ-2013, World of Final Fantasy Maxima שמביא את משחק ה-RPG החמוד של Square Enix לשאר הקונסולות ולמחשב האישי בגרסה מחודשת. Darksiders 3 - PS4, Xbox One, PC אני לא מאמין שאני זוכה לומר את זה, אבל כן: המשחק השלישי בסדרת Darksiders יוצא החודש. החשד הזה אפילו העניק השראה לקומדיה הוליוודית, "לכשכש בכלב" 1997 , בכיכובם של רוברט דה נירו ודסטין הופמן, על מלחמה מבוימת נגד אלבניה, כדי להבטיח את בחירתו החוזרת של נשיא, ששערוריית מין מעיבה עליו.

17
לא תבין לעולם למה הוצאתי אותך מחיי מלא במילותיך וריק משתיקותי אתה אומר היה מושלם וככה סתם ואיך זה שאת לא בוכה אני הולכת ממך אני הולכת ממך.

טראמפ לוחץ על כפתורי הסנקציות, מכסי

את נובמבר זוכר את נובמבר זוכר

ראש ממשלת חבל אונטאריו, העשיר ביותר בקנדה, הרחיק לכת עוד יותר. התחלת המשחק הייתה טיפה קשה כששחקנים גילו שלא ניתן יהיה להילחם בפוקימונים בטבע, אבל ככל שהזמן עבר המשחק נראה יותר ויותר טוב. אז אחרי ההקדמה הזו, בואו נראה אילו משחקים גדולים שחקני הקונסולות והמחשב האישי מקבלים החודש! הנץ האנטי-סיני הבולט ביותר בבית הלבן, היועץ הכלכלי פיטר נבארו, השתמש בשבוע שעבר בשורה מפורסמת מן הרפרטואר החינוכי האמריקאי.

האנשים הנורמליים מתחילים להתעורר, ואיתם ההומור הישראלי. זה קרה חודש אחד בלבד לאחר שנכנס לתוקפו הסכם סחר חדש עם קנדה ועם מקסיקו.

» זוכר את נובמבר? קול הנגב

את נובמבר זוכר את נובמבר זוכר

היום יהיה מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב. אצלנו בצפון, יש מלחמה גדולה פעם בעשור, והצד השני מבין את הרמז, ומסתתר באיזה בונקר.

20
זה היה חסר כל שחר, אם כי מאימתי שחר הוא תנאי הכרחי לחיוויים פוליטיים. הנשיא מעולם לא התעניין בזכויות אדם בסין, או באיזשהו מקום אחר, בוודאי לא בתור שכאלה.

זוכר את נובמבר?

את נובמבר זוכר את נובמבר זוכר

המכסים החדשים יחייבו את החברה הזו להעלות מחירים או לספוג עלויות. לא מחליפים שור מנצח, בעיקר כשעדיין יש צמא של הקהל לברוסנן. סגנית ראש הממשלה, כריסטיה פרילנד, שייצגה את קנדה במשא-ומתן על הסכם הסחר, הודיעה כי , בהיקף של 2.

בכל אופן, אני לא יודעת מה יהיה איתי מחר. אין זה אלא מובן מאליו, שנשיא השוחר בחירה חוזרת מתפתה להשתמש בכוח הנתון לו, כדי לשפר את סיכוייו.

זוכר את נובמבר? מזג האוויר מתקרר וגשם צפוי בהמשך השבוע

את נובמבר זוכר את נובמבר זוכר

הוא האשים את קנדה, יצרנית האלומיניום הרביעית בגודלה בעולם, שהיא הורסת את תעשיית האלומיניום האמריקאית. בשבוע שעבר הוא אסר מלחמה על אפליקציות סיניות, טיקטוק ו-WeChat. זו לשון קצת יותר תקיפה ממה שהעולם החיצון רגיל לשמוע מן הקנדים המנומסים.

אחרי כל הבלגן עם THQ, מעריצים של הסדרה ואני ביניהם כבר אמרנו להתראות לסדרת משחקי האקשן האהובה, עד שהגיעו Nordic Games והסטודיו Gunfire Games והצילו את המצב.