ציפוי אפוקסי לרצפה

לרצפה אפוקסי לרצפה אפוקסי

חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש, מעניקה שירותי ציפוי אפוקסי לרצפה בעזרת מיטב הציוד המתקדם, חומרי גלם איכותיים ואנשי המקצוע המנוסים, אמינים ומיומנים ביותר בשוק. מתאים כמובן גם למשרדים ומבני ציבור. מתאים גם להגנה במפעלים ובמעבדות שונות.

החומר כל כך עמיד, שכמעט אינו זקוק לתחזוקה, מלבד ניקיון, אותו אפשר לבצע באמצעות כל חומרי הניקוי — בזכות עמידות החומר לכימיקלים.

ציפוי אפוקסי לרצפה

לרצפה אפוקסי לרצפה אפוקסי

חברת "ליטושי אבן ופוליש" של יאיר כהן מציעה את הניסיון העשיר שלה בעבודות חיפוי וציפוי בחומרים תקניים. ציפוי אפוקסי לרצפה — מאפיינים ציפוי אפוקסי לרצפה מתאים לריצוף חוץ, או פנים, הוא מספק קשיחות ועמידות לכל סוג של רצפה, בעל גימור אטרקטיבי, ניתן לעיצוב, מתאים לרצפה תעשייתית, או מסחרית.

יש להמתין לייבוש מלא בסבלנות רבה ולאחר מכן ניתן לבצע חידוש ליטוש או הברקת קריסטל או סילר הכל לפי מצב האבן. צבע אפוקסי לחניון מחיר אטרקטיבי אצל יאיר כהן — ליטוש אבן ופוליש רצפת אפוקסי לחניונים הופכת לסטנדרט ובצדק.

ציפוי אפוקסי לרצפה

לרצפה אפוקסי לרצפה אפוקסי

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעה משתלמת ושירות ללא תחרות! חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש, מבצעת ציפוי אפוקסי לחניונים באופן מקצועי ומוקפד, תוך הקשבה לצרכי הלקוח בשילוב ניסיון עשיר וידע מקצועי בלתי נדלה, כדי לתת לכם את הטוב ביותר. ציפויים שונים אמורים להגן עליה גם מפני חדירת חומרים שונים מביתיים ועד תעשייתיים. צבעי אפוקסי מספקים לרצפת בטון מראה מעוצב ואלגנטי, בהתאם לבקשות הלקוח, הם עמידים כנראה יותר מכל חומר אחר, מספקים לרצפה הגנה מהותית מפני כימיקלים, שמן, נוזלים ופגעי מזג האוויר, כמו גם נגד שחיקה בגלל שימוש אינטנסיבי, תנועה שוטפת ומשקלים כבדים.

19
פשוט למרוח אותן בחומר אפוקסי כדי ליצור שכבת הגנה.

ציפוי אפוקסי לרצפה

לרצפה אפוקסי לרצפה אפוקסי

חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש מעניקה שירותי ציפוי אפוקסי מכל הסוגים למגוון לקוחות, באמצעים מתקדמים ועם חומרי גלם איכותיים.

6
תיקון מדרגות פגומות בעזרת אפוקסי כבר לא חייבים להחליף את כל המדרגות, כי אפשר ליישם עליהן ציפוי אפוקסי למדרגות, שיעניק להן מראה מחודש, מבריק, מרשים ומעוצב. הוא עדיין משמש בעיקר לחללים מסחריים, ציבוריים ומוסדיים, אך הודות למראה המקורי ואפשרויות העיצוב הרבות, הוא הולך ומתפשט לשימוש גם בבתים פרטיים, משרדים, חנויות, אולמות תצוגה ואפילו אולמות אירועים.

ציפוי אפוקסי לרצפה

לרצפה אפוקסי לרצפה אפוקסי

לכלוך, אבק, שמן, מצטברים על הארץ וצוות הניקיון לא תמיד מגיע מספיק מהר כדי לנקות את הכתם לפני שהחומר נספג.

ציפוי אפוקסי לרצפת בטון ציפוי אפוקסי לבטון הופך את רצפת הבטון חזקה ועמידה אפילו יותר מרצפת בטון רגילה.

ציפוי אפוקסי לרצפה

לרצפה אפוקסי לרצפה אפוקסי

חומר אפוקסי אוטם ומגן על הבטון מחומרים וגם מסדקים שונים. חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש מציעה שירותי ציפוי פוליש למדרגות, אבל גם לרצפה, למשטחי בטון ועוד. ציפוי אפוקסי לרצפה הוא הפעולה הבסיסית ביותר של תחזוקה ראויה ששומרת על הרצפה מפני נזקים כאלה.

9
חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש, מספקת שירותי יישום ציפוי אפוקסי ברמה הגבוהה ביותר, בעזרת ציוד מתקדם, בעלי מקצוע מיומנים ואמינים, חומרי גלם איכותיים, בגיבוי 20 שנות ניסיון ומעגל לקוחות נאמנים. חברה אמינה ואחראית כדי לצפות בחומרים אפוקסיים יש לצבור מיומנות וניסיון.