שאני מצליחה רק כי אני 'אחיינית של' או כי יש לי עיניים כחולות. יש

בוהדנה נועם בוהדנה נועם

ועדיין, נתקלתי בהרבה קנאה, למשל כשהתלבשתי במקלחת ושמעתי שבנות אומרות 'ראיתן את נועם בוהדנה? התאורה היא על ידי פנסי צילום מקצועיים כדי שהתמונה תצא יפה ומקצועית. אבל אני רגילה שאם אני שומעת משהו, אני אוטומטית רצה לממ"ד. נרצחו חמישה אנשים ועוד הרבה נפצעו.

20
. חברים שלי צוחקים עליי, אומרים לי 'מה יש לך, יא מבוהלת'.

נועם בוהדנה רוצה להיות כמו דודה מירי

בוהדנה נועם בוהדנה נועם

לדעתי העבירה מאוד חמורה משפחתו יכולה להיפגע מאוד ולראות את התמונה וזה יכיאב להם יותר בנוסף כבודו של הנפטר נפגע אף בן אדם לא ירצה שמדינה שלמה תראה את תמונתו גם אחרי שהוא מת. לא יודעת בכלל אם נתחתן, אנחנו זורמים. מה ששלי יהיה שלי, וגם אם זה מתעכב — הכל לטובה".

17
מצד אחד, זה פותח לי הרבה דלתות ואופציות, אבל מצד שני אני עדיין מרגישה שמתייחסים אליי לפעמים כאל 'האחיינית של' ולא כדוגמנית מצליחה בזכות עצמי. יש לנו כמה הצעות מאוד מעניינות כרגע, ואנחנו צריכים להחליט מה טוב לנו תדמיתית וכספית.

נועם בוהדנה, האחיינית של מירי בוהדנה ממשיכה לעונה שנייה כפרזנטורית של רשת נעלי הילדים

בוהדנה נועם בוהדנה נועם

את הדרמות של עיר הולדתה היא המירה בדרמות של מדורי הרכילות, שממש לפני שבוע דיווחו על קאמבק עם מי שהיה בן זוגה במשך שלוש שנים - גל אדם, אחיו של עומר אדם וזמר בפני עצמו.

8
כשהייתי בת ארבע או חמש, באחת המלחמות, מירי לקחה את כל המשפחה לאיזה מלון באשקלון, וגרנו שם חודש שלם. תסעי לשם ותכירי הרבה בנות 16 שאין להן חבר עדיין".

חדשות אופנה: האחיינית של מירי בוהדנה

בוהדנה נועם בוהדנה נועם

עכשיו אני אמורה לשאול אותך אם שמלת הכלה עושה לך חשק להתחתן, אבל עזבי, את צעירה.

20
במשך שבוע הסתובבתי ככה, עם פה מעוקם על הצד, לא יכולתי לדבר. אנחנו קיבלנו סרטונים לקבוצה של המשפחה, עם הודעה של 'היי התחתנתי'".

חדשות אופנה: האחיינית של מירי בוהדנה

בוהדנה נועם בוהדנה נועם

אני יודעת להתאפר נכון, חשוב לי איך אני נראית ואיך אני מתלבשת, אבל אני ממש לא יכולה להגיד שאני מושלמת. אני זוכרת שאמא שלי, שכשהייתי בכיתה א' הייתה כולה ילדה בת עשרים ושמונה, באה לבית הספר בוכה כי אין לילדה שלה חברות. למדתי תמיד לסמוך על הקרובים שלי, יש אנשים שלא תמיד ירצו בטובתי".

כשפרצה לתודעה בגיל 17 כ"נערת ישראל" בתחרות מלכת היופי, היה נראה שדבר לא יעצור אותה. לא הצליחו להוציא את שדרות מאף אחת מאיתנו".

נועם בוהדנה מדגמנת: המשפחה המפורסם לפעמים עוזר ולפעמים

בוהדנה נועם בוהדנה נועם

שתביני, יש לי חדר בבית שלהם בארסוף, כי אני עובדת הרבה ולא יכולה לעשות את הנסיעות כל פעם לשדרות, אז יש לי את הפינה שלי שם, את החדר שלי, את הבגדים שלי, הכל. יש לו פגישה בקרבת מקום, והוא קפץ להגיד שלום. לכי להיבחר למלכת היופי של ישראל.

12
בחורה שיכולה להרשות לעצמה ללבוש כל מותג שהיא אי פעם תרצה, אבל לא מחפשת את הניקור עיניים הזה. אז בשביל תושבי שדרות תקופת הקורונה היא "תקופה רגועה".