עדי בוזגלו חשפה למה היא מצפה

בוזגלו אייר בוזגלו אייר

אתמול שלישי בערב, תושב בת ים כבן 30 נעצר על ידי משטרת מרחב איילון בחשד להתעללות קשה בכלבו לאחר שסרטון ההתעללות המאוד קשה לצפייה החל לרוץ ברשת, ומאות אזרחים התקהלו מתחת לביתו של הבעלים עוד לפני שהגיעו השוטרים. הוא קפץ מדרגה עם חתימתו שהכח עמידר ששיחקה בליגת העל ועבר עוד אפיזודה קצרה בהפועל פתח תקווה בליגת העל. שימו לב שאייר דומה לאמה עדי שתי טיפות מים, ומשתפת בחשבון האינסטגרם שלה הרבה סרטונים רבים מהבית ומראה איך היא שומרת על אורח חיים בריא עם תזונה נכונה ואימונים כבר מגיל כזה צעיר.

3
יש לה כבר 110 אלף עוקבים באינסטגרם ולאחר הזכייה של אביה בתואר "השורד האחרון", נראה שאייר בוזגלו בנסיקה בעצמה. עם למעלה מ-45 אלף עוקבים באינסטגרם וכמעט 13 אלף בטיק-טוק, אנחנו בטוחים שהבת של אסי בדרך הבטוחה להפוך לעוד כוכבת שתייצג את שם המשפחה בכבוד! אסי ככדורגלן הוא החל את הקריירה בנוער של מכבי תל אביב והפך לשחקן מקצועי בהפועל לוד ושיחק מספר שנים הליגה הלאומית לכדורגל ואף זכה עם מכבי נתניה בגביע הטוטו של הליגה השנייה.

עדי בוזגלו חשפה למה היא מצפה

בוזגלו אייר בוזגלו אייר

כעת, אייר גם מקפידה על אורח חיים בריא בדיוק כמו ההורים.

19
בשנה שעברה הכרנו אותה מקרוב בעונה השלישית של "הבוזגלוס" אז אמא ואבא שלה חגגו לה מסיבת בת מצווה מהאגדות ומאז, הילדה גדלה וכבר עושה שיתופי פעולה ופרסומות באינסטגרם.

בן כמה אסי בוזגלו?

בוזגלו אייר בוזגלו אייר

בלי שום קשר תמיד כיף לשמוע גם דברים מנקודת מבט אחרת של מישהו מבוגר שאני יודעת שירצה גם לטובתי. אך לא בלט בתכנית שהתמקדה באב יעקב ובאח הכוכב מאור.

14
עד אז, נאחל הרבה מזל טוב. מאור ומירן בוזגלו עם חברים כל הזכויות שמורות לעט תקשורת חדשות סלבס.

אייר בוזגלו כואבת: “שמישהו יתעורר במדינה הזאת”

בוזגלו אייר בוזגלו אייר

יש לה כבר 110 אלף עוקבים באינסטגרם ולאחר הזכייה של אביה בתואר "השורד האחרון", נראה שאייר בוזגלו בנסיקה בעצמה. © סופק על ידי ספורט 1 אייר בוזגלו אינסטגרם © סופק על ידי ספורט 1 אייר בוזגלו אינסטגרם © סופק על ידי ספורט 1 אייר בוזגלו אינסטגרם © סופק על ידי ספורט 1 אייר ואסי בוזגלו אינסטגרם. הביקוש כל כך גבוה שאייר החליטה לפתוח פינה חדשה באינסטגרם שתעלה כל שבוע ביום רביעי ותקרא "פורקים עם אייר".

1
בוזגלו היה שחקן כדורגל שהפך לכוכב ריאליטי וכבש את מדורי הרכילות לאחר זכייתו בתכנית"הישרדות VIP".

עדי בוזגלו חשפה למה היא מצפה

בוזגלו אייר בוזגלו אייר

יום ההולדת של אייר בוזגלו מסך, אינסטגרם. איך היא עושה את זה? הנה משהו טוב שקרה בזכות הרשתות החברתיות. חוץ מזה התלמידה הפתח תקוואית מדגמנת לתכשיטים, טיפולי יופי ואיפור, וכמו הרבה חברה מהדור שלה- יודעת לייצר סרטוני טיק טוק מגניבים במיוחד.

4
אין לעשות שימוש בחומרים המפורסמים באתר ללא אישור בכתב מבעלי האתר.

עדי בוזגלו חשפה למה היא מצפה

בוזגלו אייר בוזגלו אייר

בוגרת ברמות", "אני בת 30, צופה לך בסטורי, נראה לך הגיוני שאת בת 13? אמנם זה יהיה אולי קצת יותר קשה ויקח יותר זמן אבל הסוד הוא לא כמה כסף אנו מכניסים אלא מה אנו עושים איתו. ממני אליכם: תזהרו, תשמרו על עצמכם אתם אף פעם לא יכולים לדעת מי נפגש עם מי ומתי, הקורונה פה ואנחנו חייבים לנצח אותה.

הכירו את אייר בוזגלו, בתו הבכורה של הכדורגלן השורד שלנו, אסי בוזגלו, הכוכב הכי מדובר בעונה הנוכחית של "הישרדות VIP".

בן כמה אסי בוזגלו?

בוזגלו אייר בוזגלו אייר

© סופק על ידי ספורט 1 הסטורי של יובל אמזלג אינסטגרם. גם אמא עדי תמכה וריגשה: "גאווה שלי, עופי על החיים והכי גבוה שאפשר. גם אייר שעולה לכיתה ח', משמשת דוגמא לדור הצעיר ומראה שבכל גיל חשוב לשמור על תזונה נכונה בשילוב עם פעילות ספורטיבית תוך כדי.

5
. יש לה כבר 110 אלף עוקבים באינסטגרם ולאחר הזכייה של אביה בתואר "השורד האחרון", נראה שאייר בוזגלו בנסיקה בעצמה.

#הבוזגלוס Instagram posts

בוזגלו אייר בוזגלו אייר

אתם יכולים להשיג את המטרות שלכם. שערורייה בגמר הישרדות במהלך העונה בלט אסי בכושר מנהיגות ויכולת לחבר בריתות והוא הוביל ברית משלו יחד עם הדוגמנית אלה איילון ורגב הוד אל מול ברית שנייה שהובילו עידן חביב וירדן ג'רבי.

חדשות סלבס מאחלים בריאות לכל הסלבס ולכל תושבי מדינת ישראל.