צימר נהרא

יעקב אירוח אשדות יעקב אירוח אשדות

החל משנת 2008, קיבוץ אשדות יעקב איחוד קלט 31 חברים וחברות חדשים. מיקומו של כפר הנופש מאפשר גישה נוחה לאטרקציות הרבות של אזור הצפון ומהווה נקודת יציאה אידאלית לטיולים ופעילויות באזור, כ-10 דקות נסיעה לחמת גדר וכ-20 דקות נסיעה לחמי טבריה והעיר טבריה.

צוות דלפק הקבלה יקבל את פני האורחים עם ההגעה. במשך שנים עניין מעמד הקרקע היה בדיונים משפטיים ובמהלך אותן שנים פיק"א סירבה לאשר בניית מבני קבע במקום ועיכבה את מגמת הפיתוח.

אשדות יעקב איחוד

יעקב אירוח אשדות יעקב אירוח אשדות

הפילוג גרם לקרע בין משפחות ונעשתה הפרדה מלאה במערכת החינוך בספטמבר 1951, עם תחילת שנת הלימודים תשי״ב. מתחם האירוח אצלנו בקיבוץ כולל 44 יחידות נופש מסוגים שונים שעוצבו על פי שמם ולעיצוב מצטרף סיפור השם.

17
באפריל החלה חלוקה במוסדות החינוך לפי השתייכות למפא״י או למפ״ם.

צימר נהרא

יעקב אירוח אשדות יעקב אירוח אשדות

הקיבוץ גידל ירקות, תרנגולות ופרות ומכר את החלב, הביצים והירקות לתנובה. ההזמנות ניתנות לביטול עד כמה ימים לפני מועד הצ'ק-אין.

הקרקע שעליה הוקמה קבוצת גשר הייתה בבעלות פיק"א כבר מסוף המאה ה-19, אולם שלטונות המנדט הבריטי הטילו ספק בחוקיות העסקה שבה נרכשה מתושביה הערבים, בטענה שהאדמות היו בעת הרכישה במעמד "ג'פתליק" כלומר בבעלות המלך. .

אשדות יעקב איחוד

יעקב אירוח אשדות יעקב אירוח אשדות

ב-8 בפברואר 1968 עלתה עגלה נגררת של הקיבוץ, ובה עובדים בענף הבננות, על מוקש. משנת 2015 ומאז ועד יוני 2016 נקלטו 19 חברים וחברות נוספים, והקיבוץ מבקש לקלוט משפחות נוספות. חדרי אירוח לזוגות ולמשפחות חדרי הגן- חדרי אירוח צמודי קרקע המתאימים לאירוח זוגות + 2 ילדים.

18
חדרים: 7 ילדים ומיטות נוספות חינם! האורחים יכולים להרגיש בטוחים, מכיוון שבאתר יש גלאי עשן. מתקני המלון: » גן שעשועים » פינות מוצלות למנגל » כלבו - פתוח כל שעות היום » בריכה שחייה בקיבוץ בעונה.

צימר נהרא, אשדות יעקב איחוד

יעקב אירוח אשדות יעקב אירוח אשדות

לכפר הנופש דריה חוף רחצה מוכרז, מגוון עשיר של פעילויות ואטרקציות לכל הגילאים כולל מתחם פיינטבול, חוות יענים, מרכז צפרות, פינת חי וליטוף ועוד. צימרים ליד אשדות יעקב איחוד בכלנית, במרחק של 21.

7
המלון יגבה את מלוא סכום ההזמנה 7 ימים לפני מועד ההגעה באמצעות כרטיס האשראי שסופק. בתקופה זו נבנו חדרי הביטחון הצמודים לבתים.

‫‫°בית מלון אירוח כפרי אשדות יעקב איחוד ASHDOT YA'AKOV IHUD 2* (ישראל)

יעקב אירוח אשדות יעקב אירוח אשדות

מס זה אינו מחושב באופן אוטומטי בסך העלות הכוללת של ההזמנה. עבור 4 מתחת לגיל שנתיים לא יחול חיוב נוסף כאשר משתמשים בתשתית המיטות הקיימת. שימו לב, בשבתות וחגים אפשר לעשות צ'ק-אין אחרי 17:00 בלבד, וצ'ק-אאוט — עד 14:00.

14
בימי שבת ובחגים יהודיים, הצ'ק-אין מתבצע בין השעות 19:00-23:00. החדרים מאובזרים וכוללים מיטה זוגית, כורסא הנפתחת למיטת יחיד ופינת קפה הכוללת גם מקרר ומיקרוגל.

אירוח כפרי נהרא קיבוץ אשדות יעקב

יעקב אירוח אשדות יעקב אירוח אשדות

בעקבות סגירת הגבולות עם סוריה נאלצו להוביל את הפירות והירקות במשאיות ממרכז הארץ, ההובלה הייתה ויקרה ולאור זאת מפעל אשד כבר לא היה רווחי כבעבר.

17
רק ודאו כי אתם קוראים את מדיניות הביטול של מקום אירוח זה על כל התנאים וההגבלות שבה.

אירוח כפרי נהרא קיבוץ אשדות יעקב

יעקב אירוח אשדות יעקב אירוח אשדות

ה היה בירדן והפגיז בלילות את יישובי עמק הירדן, ו.

6
במרכז מתחם חדרי הפאטיו חצר עם פינות ישיבה ועמדות ברביקיו.