צמח מלאכותי במגוון רחב של סגנונות

מלאכותיים צמחים מלאכותיים צמחים

גם צורת החיים ואפילו סגנון הבנייה מתאים את עצמו או משתנה אף הוא ונעשה מהיר יותר, מנסה להספיק כמה שיותר ולדהור קדימה אל היעד הבא. יש אפשרות לאיסוף עצמי וכן אפשרות להתקנה והתאמה אופטימאלית לצרכי המקום. יתרון שני וחשוב לא פחות, הוא יתרון האיכות.

10
על הקלות בהשקעה בצמח מלאכותי מעוניינים לקשט את הבית שלכם? חשוב רק לנקות אותו מפעם לפעם מאבק, ולשים לב שהלחות לא גבוהה ומוגזמת מידי. לחצו כאן למידע נוסף על.

עציצים וצמחים מלאכותיים לבית

מלאכותיים צמחים מלאכותיים צמחים

אורח החיים המודרני שונה מאוד מאורח החיים שהיה מקובל עד לפני כמאה שנים.

3
ניתן לבחור עציצי נוי מלאכותיים בגודל קטן אשר מונחים במרכז השולחן, על מדף, בקונסולה בכניסה לבית, וגם על שידה בחדר השינה. אנשים רבים שמעוניינים ליהנות ממדשאות ירוקות, מגלים כי מוטב להם להתקין דשא מלאכותי שהוא קל לתחזוקה, ולא נדרש להקות אותו.

עציצים וצמחים מלאכותיים לבית

מלאכותיים צמחים מלאכותיים צמחים

עלויות וחיסכון - אולי אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של צמח מלאכותי, הוא בכך שהוא חוסך לנו לא מעט כסף! אתם מקבלים מוצר שנראה טבעי לכל דבר אך התחזוקה שלו אינה מוטלת עליכם. ישנם רבים שמעקמים את אפם רק למשמע הצמד צמחייה מלאכותית באמרם וכי צמחיה יכולה להיות מלאכותית, הרי העיקר חסר מן הספר? יתרון נוסף שלא רבים יודעים הוא יתרון הצמח המלאכותי בחדר השינה. בכל המקרים הללו, הצבה של בסביבה, תוכל לסייע לכם לא מעט.

10
אם בעבר נבנו בתים נמוכי קומה בני שתי קומות ולכל היותר שלוש או ארבע קומות כשבתחתית הבניין הייתה גינת נוי מלאה בעצים, שיחים ואדניות עם צמחים, כיום בונים רוב הקבלנים בניני ענק רבי קומות הבנויים בצפיפות רבה כך שמרבית הדירות לא חשופות לאור שמש. כלומר, ראשית יש לעבור על המרחב ולבדוק היכן תרצו להניח עציצים ובאילו גדלים, לדוגמא: עציץ במבוק מלאכותי לשולחן המטבח ולשולחן הסלון, דקל לכניסה לבית, פרחי צבעוני לחדר הילדים, אדנית למרפסת.

עציצים וצמחים מלאכותיים לבית

מלאכותיים צמחים מלאכותיים צמחים

אלו מבינכם שעדיין סבורים כך לא עדים ככל הנראה למהפכה שחלה בשנים האחרונות בתחום של צמחיה מלאכותית ללובי. אם אתם מחפשים עציצים מלאכותיים לסלון, דקל הוא בהחלט בחירה מצוינת! אם אתם בעלי מסעדה, אין לכם מושג איזו אווירה מיוחדת יוצרת הצמחייה במרחב המסעדה, האורחים שלכם יחושו כאילו הם סועדים בטבע ונהנים מכל מה שיש לטבע המיוחד להציע.

בנוסף, אנו מציעים אף עצים מלאכותיים בכדים, כך תוכלו ליהנות ממראה העץ בתוך הבית ממש. לחברת דקורם יש ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום, כאשר היא מייבאת צמחיה מלאכותית איכותית במיוחד מכל העולם, ומעצבת אותה לפי דרישת הלקוח.

עציצים וצמחים מלאכותיים לבית

מלאכותיים צמחים מלאכותיים צמחים

כמו כן, מאחר שלא צריך לקנות מחדש צמחים מלאכותיים כל כמה שבועות, הרי שמדובר על רכישה חד פעמית ומשתלמת במיוחד. רובנו חיים במרוץ נגד הזמן ומנסים להספיק כמה שיותר בכמה שפחות זמן.

9
אנחנו תמיד שואפים שתהיו מרוצים. מכאן כמובן עולה השאלה, מה היתרון בצמחים שכאלו, ומי קהל היעד הטבעי שלהם? פונים לחברת דקורם אם אתם מעוניינים בצמח מלאכותי ואיכותי במיוחד, שנראה אמיתי לגמרי, ויוכל לשמש אתכם לעיצוב וקישוט, אתם מוזמנים לפנות לחברת דקורם.

צמח מלאכותי במגוון רחב של סגנונות

מלאכותיים צמחים מלאכותיים צמחים

האם קרה לכם שתכננתם לנסוע לחופשה ולא היה לכם מושג מי ישקה את הצמחים? לדוגמא, עציץ במבוק מלאכותי במקרה הזה, הוא בחירה מושלמת למרחבים הללו, נותן תחושה חמה, נעימה וביתי. אתם יכולים לבחור צמחים מלאכותיים לבית במגוון סוגים וגדלים אשר ימלאו חן, יופי ונועם בביתכם ובמשרד. קהל היעד של הצמח המלאכותי - קהל היעד שיכול לעשות שימוש בצמח מלאכותי הוא מגוון מאד.

מומלץ לבחור עציצי נוי מלאכותיים בהתאם לצרכים בבית שלכם, במשרד או במקום בו תבחרו להניחם.

צמחיה מלאכותית ישירות מהיבואן

מלאכותיים צמחים מלאכותיים צמחים

מעבר לכך - אין צורך להשקות אותו, אין צורך לחשוף אותו יותר או פחות לשמש, וכמובן שהוא יכול להישאר במקומו במשך שנים, מבלי לנבול. כלומר, מדובר בפריט עיצובי יפהפה, אשר מוסיף שפע חן ויופי לבית, במינימום אנרגיה והשקעה.

5
ישנה אפשרות אף לצמחים עם גזע חנוט, הכוונה היא לגזע טבעי שנחנט לאחר שניתק מהשורשים.

צמחיה מלאכותית ישירות מהיבואן

מלאכותיים צמחים מלאכותיים צמחים

בהתאמה לשינויים הללו החלו אנשים פרטיים ובתי עסק רבים לצרוך צמחיה מלאכותית.

7
רוצים ליהנות מצמחים איכותיים אך רואים שאין לכם זמן להשקיע בטיפוחם? אמנם מחירו הראשוני גבוה יותר מהמחיר של צמחים רגילים, אך לטווח האורך, זהו חסכון משמעותי. תוכלו לעטר את חדר השינה במגוון צמחים יפהפיים וצבעוניים! הנה כמה טיפים כיצד תוכלו לשלב ולעצב את הבית עם עציצים מלאכותיים בסלון ובחדרים.

צמח מלאכותי במגוון רחב של סגנונות

מלאכותיים צמחים מלאכותיים צמחים

בין השאר, סטודנטים שעובדים ולומדים ולא נמצאים זמן רב בבית, אך עדיין רוצים ליהנות ממראה פרחוני וטבעי, יכולים להציב צמח מלאכותי איכותי ויפהפה על האדניות או המדפים בביתם, וכך ליהנות מהמראה המלבב. הם לא צומחים, ועשויים מחומרים מלאכותיים.

7
התחזוקה השוטפת מחייבת להעסיק גנן ולא לכל משרד יש את הרצון והיכולת לכך.