יעל רייך

רייך יעל רייך יעל

אנשי עסקים ואספני אמנות לצד דוגמניות ואושיות לילה בעבר ובהווה, שחקנים ואמנים.

18
קיבלו ציוד צילום בעלות מאוד נמוכה.

יעל רייך עוד מעט סוגרת 50: מתה על עצמי בגיל

רייך יעל רייך יעל

איריס טובול הייתה אחראית על כך. שלושה שבועות לפני התחלת הצילומים, , הכוכב הראשי שייעד איתי לב לסרט, לא ענה ולא החזיר טלפונים.

15
היימן, שהכירה את מודל כפרי הנוער שקלטו לתוכם אלפי יתומים מאירופה, הציעה את הפתרון הישראלי.

יעל רייך צלולה

רייך יעל רייך יעל

עולם שבו אין אפשרות לילדה בת 17 למרוד. לפני גיל 20 רייך נדדה בין תצוגות וצילומים ברחבי העולם.

3
רציתי לברוח מהארץ, והדוגמנות אפשרה לי את זה. מתוך עבודת הווידיאו של יעל רייך "קיר עירום" צילום: ליאור יורפסט הלם גדול ב־2003 הכירה את יניב קטלן, אז שותף באחד ממועדוני הלילה המוכרים של תל אביב.

יעל רייך

רייך יעל רייך יעל

יניב המאירי, בן זוגה של רייך, הוא מבעליו של הברקפסט קלאב. במהלך הצילומים איתי לב שיכתב את התסריט ואילתר את הסצינות בשיתוף השחקנים. אנשים יגידו שחלום זה לחיות חיי זוהר כדוגמנית.

5
מישהי אחרת תופפה בעקבים על המסלולים. זה היה לי קשה ולעתים מחניק".

יעל רייך צלולה

רייך יעל רייך יעל

זה לא שאני חיה חיים בריאים במיוחד, גם אחרי שגילו וטיפלו. אשכנזי גם החזיק בעותק היחיד של התסריט. מישהי אחרת שיחקה מול המצלמה".

13
בערב בהיר בחודש שעבר התקבצו עשרות אנשים על מדרכה מול גלריית תירוש, בכיכר דה שליט בהרצליה. לא עושה שום דבר בריא.

יעל רייך

רייך יעל רייך יעל

אבל זה עולם שבו הרגשתי בדידות וזרות. כל יום שחולף בלי התקף הוא יום מתנה. לפעמים אני חושבת על השנים שלי בניו־יורק שחייתי סינגל, דאגתי רק לעצמי.

מכיוון שלרשות ההפקה עמדו 50,000 שקלים בלבד, בנה רז תוכנית עסקית לסרט דל תקציב. אני אתן לזה לנהל אותי? את הסרט מריה, נערת התסריט הרוסיה, שכמעט ולא רואים אותה בסרט עצמו.

יעל רייך עוד מעט סוגרת 50: מתה על עצמי בגיל

רייך יעל רייך יעל

אני מסתכלת על התמונות שלי ואומרת לעצמי, 'הייתי כל כך יפה ולא ידעתי! הם החליטו שאת כל הדרוש לסרט יקבלו בחינם או בהשאלה תמורת.

13
בסיור נוסף בחוף 'ביאנקיני' בים המלח, הסבירו שבכוונתם לצלם שם סצנת מסיבה, וקיבלו בחינם לינה ואוכל למשך כל השבוע. תמיד הרגשתי לא מתאימה והשלמתי עם זה.