גריל גז בנוי Built in נפוליאון Napoleon LEX485BI

נפוליאון גריל גז נפוליאון גריל גז

זה לא כזה חשוב… כל מי שחיפש או קנה גריל גז, בטוח שמע על BTU. מה מידת החום שהגריל משחרר ואיזה עצמת צלייה יש לגריל". יש דברים יותר משמעותיים שכדאי לכם לבדוק — כמו איכות המותג, גוף הגריל, סוג המבערים, סוג הרשת ועוד.

בסיסה של החברה הוא בבארי שבאונטריו קנדה והיא נחשבת לאחת היצרניות המובילות בעולם תודות לאיכויות המוצרים שלה. .

גריל גז נייד מבית Napoleon דגם PRO285 נפוליאון GAS GRILL

נפוליאון גריל גז נפוליאון גריל גז

ניתן לבצע צלייה עקיפה בגריל באמצעות רשת מוגבהת הנמצאת בגריל. מספר המבערים לגריל גז: מספר המבערים לגריל גז: 2 מבערים, 3 מבערים, 4 מבערים, 4 מבערים מפואר + כירת צד ו6 מבערים-בעל מבער טורבו החומר שממנו עשויה הרשת: רשתות ברזל יצוק לשמירת החום ולעמידות מירבית אחריות יצרן: שנתיים על גוף הגריל ו-15 שנים על המבערים. בהתאם לכך, גרילי הגז של Napoleon מיוצרים מחומרים עמידים והמוצרים שלה מעוצבים לשימוש נוח ואפקטיבי.

10
רשת עוד נושא שחשוב להכיר לפני שאתם קונים גריל גז ביתי.

גריל גז בנוי Built in נפוליאון Napoleon LEX485BI

נפוליאון גריל גז נפוליאון גריל גז

עגלת נשיאה עם גלגלים בקוטר 20 ס"מ המאפשרים גישה נוחה בכול תנאי השטח. את הדגמים השונים ניתן להשיג עם כמות מבערים משתנה כאשר ישנם דגמים בעלי שלושה מבערים וישנם גם דגמים גדולים יותר אשר להם שישה מבערים והם בעלי קיבולת גבוהה יותר של בשר. יציקת האלומיניום מאפשרת Self-Cleaning ניקוי עצמי לגריל בצורה יעילה.

5
החומר שממנו עשויה הרשת ומרחק ממנה לגריל : הרשת עשויה יציקת ברזל.

גריל גז בנוי Built in נפוליאון Napoleon LEX485BI

נפוליאון גריל גז נפוליאון גריל גז

מכסה הגריל גבוה במיוחד לצליית נתחים גדולים ועופות שלמים. מבנה הגריל עשוי יציקת אלומיניום ופלדה יצוקה. בשנת 2007, שיתפו פעולה ב-Grandhall עם סטודיו העיצוב של חברת פורשה, שסייע בעיצוב המוצרים של החברה.

9
פיזור חום: משלב את טכנולוגיה TRU-Infra red, פטנט עולמי רשום ובלעדי שפותח במעבדות Char-broil בארה"ב.

גרילים ומעשנות ‏Napoleon

נפוליאון גריל גז נפוליאון גריל גז

אחריות יצרן: חברת ניין מוצרי צריכה בע"מ מעניקה 5 שנות אחריות ו-25 שנות אחריות על המבערים. כשקשה מאוד לעשות משהו — הוא בדרך כלל לא קורה, ואתם לא רוצים להשתמש בגריל גז עם מדף שומנים שלא עובר ניקוי. רשתות ברזל יצוק ברזל יצוק נחשב לאחד החומרים המובילים בתחום הצלייה, בזכות יכולות שמירת ופיזור חום טובות.

3
בשורה התחתונה — BTUs זה חשוב, אבל יותר BTUs לא מעיד בהכרח על יכולות בישול או חימום טובות יותר.

חדש: NAPOLEON גריל גז קנדי

נפוליאון גריל גז נפוליאון גריל גז

פיזור חום: טכנולוגיית פיזור חום אחיד.

10
גריל גז בנוי לשילוב במטבח חיצוני או על מעמד דגם LEX485BI גריל גז בנוי עצמתי במיוחד עשוי נירוסטה איכותית במיוחד. COM גריל גז נייד מותג NAPOLEON דגם PRO285 מחיר: 1700 שקלים.

גריל גז נייד עם עגלה נפוליאון NAPOLEON דגם PRO285X עוצמת חום 14000BTU

נפוליאון גריל גז נפוליאון גריל גז

עוצמת חום: 33,000 BTU להשיג: במגוון נקודות מכירה מטבח חוץ 4 COLEMAN צילום: ישראל כהן מטבח חוץ Coleman Galaxy 4 הכולל יחידת כיור מחיר: 5,090 שקלים מבצע מיוחד ליום העצמאות: בעת הרכישה, מקבלים 300 שקלים תווים לרכישה ברשת ACE ומתנה 5 יחידות של משטח פלנצ'ת הפלא. מבנה הגריל עשוי יציקת אלומיניום. כך ההקפדה היתרה שהחברה דוגלת בה בא לידי ביטוי בכל המאפיינים של מוצריה.

אחריות יצרן: שנה אפשרות לניקיון: נוחה וקלה הרשתות וכל חלקי הגריל ניתנים לפירוק ולניקוי קל.