Manchester city israel

סאנה לירוי סאנה לירוי

מלאת חוכמה כמו חץ שעף לעבר מטרה.

11
מולר אמר לאחר המשחק: "להאנזי היו את הסיבות שלו.

לרוי סאנה

סאנה לירוי סאנה לירוי

הרבה יותר בעייתי מבחינתם לראות בחולצה האדומה את לירוי סאנה.

10
הוא לא נבהל מדבר, ובבכורה בליגת האלופות הצטיין בסנטיאגו ברנבאו. לפי "פוטבול ליקס", סאנה הרוויח 28 מיליון יורו בשלוש עונות בסיטיזנס, כולל העונה הנוכחית, אבל בעונה הבאה תחליף פומה הגרמנית את נייקי כספונסרית הראשית של מנצ'סטר סיטי וחברת ההלבשה רוצה לדאוג שסאנה יישאר במועדון.

באיירן מינכן: לירוי סאנה חזר בקול תרועה, אך האם הוא יעמוד בציפיות? מיכאל יוכין מנתח

סאנה לירוי סאנה לירוי

אוהדי סיטי יכולים לחוש את העוצמה שהוא מקרין. בשלושת המשחקים הראשונים הוא שימש מחליף בלבד ושיחק רק 33 דקות במצטבר. הוא זקוק לפגרה קצרה והוא יוכל להרוויח ממנה המון לקראת המשך העונה".

13
המאמן לב לא הצליח להסתיר את האכזבה הגדולה שלו מסאנה אחרי ההופעה האומללה מול הונגריה ואמר בסיום: "קיווינו שהוא יוכל לבצע דריבלים טובים בצד ימין". בתחילת 2020 התברר כי השוער הצעיר אלכסנדר נובל גויס על ידי באיירן, אבל זה היה יותר קל לעיכול, כי הוא גם לא נולד בחבל, גם כישוריו הוטלו בכל מקרה בספק, וגם אין לו סיכוי לשחק כעת בהרכב באיירן.

לרוי סאנה

סאנה לירוי סאנה לירוי

שחקן הכנף הכישרוני של באיירן מינכן היה חלש , כשבין היתר הוא לא סגר מספיק טוב בשער השני של ההונגרים ולא הצליח להעביר מסירת רוחב די פשוטה בתוספת הזמן, ובכך גרם למאמן יואכים לב להשתולל על הקווים.

ב סאנה בלט בזכייה של מנצ'סטר סיטי באליפות ה והן ב, וזכה בפרס , וגם בפרס כדורגלן החודש באוקטובר 2017. והפעם בסיטי לרשותו ראהים סטרלינג ולירוי סאנה , שני שחקנים צעירים מרגשים אשר מלאים ביטחון שמייצרים את הסחורה על המגרש.

לירוי סאנה: קשר מנצ'סטר סיטי התאושש מהמשבר

סאנה לירוי סאנה לירוי

באופן אישי, אני מאוד נהנה לשחק עם לירוי ואני חושב שברגע שהוא נכנס למשחק שיחקנו יותר טוב בהתקפה. טוני קרוס כינה אותו בעבר "שחקן ענק וכישרון ברמה הכי גבוהה", אבל דרשו ממנו שוב ושוב להוכיח את עצמו. עם זאת, רשם סאנה כישלון עם שאלקה בטורניר , שם אמנם עברו שאלקה וסאנה את שלב הבתים, אך הפסידו בביתם 0—3 ל והודחו מהמפעל.

12
הגרמני בן ה-21 שותף בכול 14 המשחקים האחרונים ברציפות ופתח ב-13 מתוכם.

FootyRoom

סאנה לירוי סאנה לירוי

לפעמים צריך להגיד לו את הדברים בצורה קצת יותר קולנית מלשחקנים אחרים, לספק לו תמיכה פיזית או לנחם אותו. שחקן העבר אריק מאייר אמר: "הוא כן עבד במשחק הזה, אבל אנחנו רוצים לראות את סאנה בפעולה. אנחנו עובדים איתו על זה".

6
גם במשחקי ההכנה סאנה היה שותף לשתי מיני תקריות במהלך המשחקים עצמם, אחת עם ג'ושוע קימיך ואחת עם הבלם ניקלאס זולה, שהעירו לו על העבודה שלו במגרש. אם הוא בכושר טוב, הוא באמת יכול לעשות את ההבדל.

FootyRoom

סאנה לירוי סאנה לירוי

אוהדי שאלקה מכירים היטב את החיים, ותמיד היו מציאותיים. המעבר המתוקשר היה אמור לצאת לפועל כבר בקיץ שעבר, אז השווי של סאנה כבר היה מעבר ל-100 מיליון יורו, אך כזכור הגרמני קרע את הרצועה הצולבת במשחק מגן הקהילה באוגוסט שעבר, ולמעשה היה אמור לסיים את העונה הנוכחית, אלמלא "פגרת הקורונה" שאפשרה לו לחזור למגרשים. לא צריך להזכיר לאוהדי באיירן מי עשה זאת טוב מכולם, ולא לחינם קיבל סאנה את החולצה מספר 10 אותה לבש רובן במשך שנים ארוכות.

זה התקבל על הדעת איכשהו כאשר כוכב עולה בן 20 רוצה להשתדרג כלכלית ומקצועית, עובר לליגה נוצצת ועשירה יותר, וגם זוכה לעבוד עם פפ גווארדיולה אשר שיכנע אותו להגיע באופן אישי.

Manchester city israel

סאנה לירוי סאנה לירוי

.

אני תמיד רוצה לתת הכל, אבל אני עדיין לא ב-100 אחוז כשירות.

לרוי סאנה

סאנה לירוי סאנה לירוי

בנוסף סאנה אמר שהוא מאמין שזה הצעד הנכון בתהליך שלו כשחקן הוא יוכל ללמוד ולהתפתח במועדון הזה.

19
זה הזכיר לכולם במשחק האחרון מדוע יוגי לב ניפה אותו מהסגל למונדיאל 2018. מאייר התייחס למהלך האומלל של סאנה בתוספת הזמן: "זה חבל.